top of page

sık sorulan sorular

Ekibiniz hangi şehirde?

- Almanya/Nürnberg

Kaç yıldır bu işi yapıyorsunuz?

- Yaklaşık 15 yıldır Avrupa'nın bir çok şehrinde sahne almaktayız.

Hangi tür müzik yapıyorsunuz?

- Programlarımızda İlahiler, Ezgiler ve Tasavvuf Müziği eserlerini yorumluyoruz. Ayrıca sözleri dini ve milli değerlerimizi zedelemeyen Türk Halk Müziği (Türkü) eserlerini de seslendiriyoruz.

Hangi enstrümanlar var?

- Klavye (Org), Ney, Keman gibi enstrümanların yanı sıra geniş orkestra paketlerimizde Ud, Gitar, Cello, Kanun gibi enstrümanları da dahil ediyoruz.

Ses Sisteminiz kaliteli mi?

- Kaliteli bir ses sistemine sahip olmak en önemli önceliğimizdir. Programlar da seslerin rahatsızlık vermeden, en doğru tabirle ''gürültü kirliliği'' olmadan net ve temiz anlaşılmasını sağlamak adına oldukça kaliteli bir ses sistemine sahibiz. Ve ses sistemimizde sürekli ilave yenilikler yapmaya devam ediyoruz.

Kaç kişisiniz?

- Genel olarak talep edilen program seçeneğinde 3 kişi katılıyoruz. Ancak ekibimizin toplamı 7 kişiden oluşmakta.

Salona saat kaçta geliyorsunuz?

- Bize gönderdiğiniz davetiye'de ki düğün başlangıç saatinden en geç 2 saat evvel salonda olup hazırlıklarımıza başlıyoruz.

Canlı mı okuyorsunuz?

- Ekibimizde kesinlikle Playback yapılmamaktadır. Okuduğumuz her şey canlı performanstır.

Oyun havası çalıyor musunuz?

- Programa ilahilerle başlayıp bitiminde ''aile arası'' oyun havaları taleplerini kesinlikle kabul etmiyoruz. Oyun havası vb. tarzda gayri ahlaki sözlere sahip eserler talep edilen programları almıyoruz. Aynı şekilde ''Girişte Dans Etmek İstiyoruz'' taleplerini de kabul etmiyoruz. 

Düğün'de neler programınız içine dahildir?

- Sunuculuk, Açılış Kur'an-ı Kerim, Yarışmalar, İlahiler, Ezgiler, Tasavvuf Müziği ve Türk Halk Müziği eserleri, Enstrümantal Dinletiler, Takı Merasimi Sunumu, Pasta Merasimi Sunumu, Kapanış Duası, vb.... 

Sorularınız ve önerileriniz için bizlere her zaman telefon veya e-mail yoluyla ulaşabilirsiniz.

bottom of page